Noc w szkole :D

Noc w szkole :D

Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor oraz sprawnej organizacji naszych rodziców w piątek 4.12 zostaliśmy w szkole na całą noc. Oj działo się wtedy, działo…

Najpierw po spotkaniu o 17.30 zaczęliśmy ubierać klasową choinkę, a nasi rodzice przygotowywali nam spanie. Potem były gry na sali gimnastycznej i oczekiwanie na prezenty od Mikołaja. To był ważny punkt naszego programu. Z niecierpliwością rozrywaliśmy papiery ukrywające oczekiwane niespodzianki. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z otrzymanych podarków!

Kolejnym punktem miały być podchody w wylosowanych zespołach, ale zrobiliśmy przerwę na rozgrywki m.in.siatkówki, czy piłki ręcznej otrzymanej przez Amelkę.

Potem  zespoły ruszyły po szkole w biegu na czas z różnymi zadaniami. Było liczenie odległości stopkami, rymowanie, dodawanie, szukanie ukrytych wyrazów, wymyślanie symbolu grupy, zmienianie bluzek na lewą stronę, bieganie dookoła krzesła i…zdjęcia z głupimi minami! Śmiechu też było co nie miara! Wszystkie drużyny uzyskały świetny czas i spotkały się na sali gimnastycznej, gdzie…rozegrały mecz zbijaka i piłki nożnej!

To był naprawdę na sportowo spędzony wspólnie czas ;).

W przerwie zabaw zjedliśmy pyszną i „niezdrową” 😉 watę cukrową, którą zorganizowali i „nakręcili” nam rodzice Daniela, oraz kolację przygotowaną przez kochane mamy. Były hot-dogi, tosty, owoce i troszkę słodkości. Pomału żegnamy niezdrowe przekąski , jako element promocji zdrowia.  A jeszcze czekały nas dyskoteka i seans filmowy. Tańce i hulanki przy zgaszonym świetle i w blasku kolorowych migających reflektorów były fajnym dopełnieniem sportowego wieczoru.

Wreszcie późnym wieczorem, nieco już zmęczeni, położyliśmy się na przygotowanych posłaniach, aby obejrzeć film przygodowy „Podróż do wnętrza Ziemi”. Nocny seans zakończył się bitwą na poduszki i wieczornym myciem zębów. A potem  były coraz cichsze pogaduchy i śmiechy, aż zmęczeni usnęliśmy. Rano odebrali nas rodzice, którzy sprawnie posprzątali szkołę po naszych nocnych szaleństwach.

To była bardzo fajna oraz integrująca klasę i wychowawcę impreza!

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w organizację nocy w szkole, a szczególnie p.Izabeli Olejnik-Szewc i Mariuszowi Szewc za całonocną cierpliwość i pełną opiekę nad niesfornymi czwartakami. A także państwu Oli i Damianowi Gąsiorkiewiczom za niebanalny poczęstunek dla naszych milusińskich.

PS Dziękuję dodatkowo mamie Igora za piękną klasową choinkę !

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s