Noc w szkole

Noc w szkole

9.12.2016 r. mieliśmy  kolejną „Noc w szkole”. Większość klasy przybyła późnym popołudniem do szkoły, aby spędzić wspólnie czas. Czego to my nie mieliśmy!

Zaczęliśmy od rozgrzewki na sali gimnastycznej i szykowania noclegu. Potem był seans filmowy- oglądanie lektury.  Znów wylądowaliśmy na sali, gdzie mieliśmy rozgrywki sportowe: nożna, siatkówka, unihokej. Zmęczeni zasiedliśmy do pysznej kolacji przygotowanej przez mamy. A tu kolejna niespodzianka: mama Piotra czytała nam do jedzenia! Przygody Kevina tak nas zainteresowały, że wysłuchaliśmy ich do końca. A potem kolejny news: przyjechał pan Krzysztof, aby nagrać z ochotnikami film o odblaskach. Czas płynął szybko, a tu jeszcze czekała zabawa kalendarzowo-adwentowa przygotowana przez panią Agatę. Zadania do wykonania były różnorodne: wiedzowe (np.wymień kontynenty), sportowe (np.zrób taczkę z kolegą i przejdźcie korytarz), zabawne (zjedz żelki z talerzyka bez pomocy rąk), śmieszne (malowanie na tablicy z zawiązanymi oczami) i kwaśne (wypij sok z cytryny i się uśmiechnij). Po tej rozrywce zaczęliśmy klasową nocną dyskotekę…ale jaką! Kuba zorganizował w pełni profesjonalny sprzęt: światła, lasery, stół mikserski i szalał jako DJ! Było super! Potem zmęczeni padliśmy na nocny seans filmowy… Rano trudno nam było się obudzić, ale jakoś daliśmy radę… Sprzątnęliśmy spanie i zjedliśmy śniadanko…a potem udaliśmy się do domów.

Wychowawca dziękuje wszystkim rodzicom zaangażowanym w organizację nocy w szkole, a szczególnie panom Mariuszowi Szewcowi i Adamowi Kowalkiewiczowi za całonocną opiekę, dbałość o bezpieczeństwo dzieci i pomoc podczas imprezy.

A także Kubie za zorganizowanie i poprowadzenie dyskoteki!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s