E- Noc w szkole ;)

E- Noc w szkole ;)

Już trzeci raz spotkaliśmy się piątkowym popołudniem na noc w szkole.

W tym roku przebiegała ona pod hasłem: „E- dziękuję, żyjmy zdrowo”. Podczas części prozdrowotnej czytaliśmy etykiety różnych produktów, sprawdzaliśmy je na aplikacji Zdrowe Zakupy, wykonywaliśmy prezentację o zdrowym żywieniu i… wyrzucaliśmy grupowo niezdrowe produkty!

A czekały nas jeszcze nie lada atrakcje…zajęcia sportowe pod czujnym okiem opiekujących się tatusiów, oczywiście na sali gimnastycznej. Podczas tych sportowych zmagań dziewczynki z panią ubrały choinkę.

Następnie była odlotowa, w pełni profesjonalna dyskoteka przygotowana przez Kubę i jego nieocenionego kuzyna DJ-a. Było…no po prostu brak słów! Zabawa przeciągnęła się do późnych godzin nocnych.

A w międzyczasie pyszna i zdrowa kolacja przygotowana przez nasze nieocenione mamusie! I te czytanie do kolacji. W akcji „Poczytaj mi mamo” znów uczestniczyła pani Helenka, mama Wiktora. Przeczytała dzieciakom historię małego smoka, który nie umiał latać.

Na koniec był nocny seans filmowy i pogaduchy do białego rana…

Jak zwykle to był integrujący nas czas…

Dziękuję pięknie opiekującym się ze mną dzieciakami tatusiom: panom Adamowi Kowalkiewiczowi i Mariuszowi Szewcowi. Gorąco kłaniam się z wdzięcznością sprawnie działającym przy kolacji i porannym sprzątaniu Mamom; ściskam moją nieocenioną Trójkę Klasową!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s